Par klubu

Latvijas Praktiskās Šaušanas Centrs. Vispārēja informācija.
Latvijas Praktiskās Šaušanas Centrs (LPSC) — lielākais Latvijā slēgtais šaušanas komplekss, kas primāri tika projektēts cilvēkiem ar dažādu šaušanas sagatavotības līmeni un ar dažādam interesēm un mērķiem šaušanā.

Galvenā šaušanas kluba LPSC unikālā īpašība – mūsu instruktori un šāvēji, kuru pieredze un prasme ir apstiprināti ar vairākām godalgām, kausiem, kas saņemti, piedaloties sacensībās Latvijā un starptautiskajos turnīros ārzemēs. Pateicoties mūsu instruktoru zināšanām, ieroči, kas ir pieejami iepazīšanai un testēšanai mūsu Klubā, ir atlasīti ar šāvēju pieredzi sacensībās. Tādā veidā, mūsu šaušanas Kluba biedru rīcībā ir paši mūsdienīgākie un labākie ieroči, ar dažādām taktiskām ierīcēm, kas atvieglo trāpīšanu mērķī.

Mūsu šaušanas sporta klubā katrs apmeklētājs, atnākot pie mums bez nekādas saprašanas par ieročiem, varēs pārdzīvot neizsakamo pieredzi, iepazīstoties ar visdažādākiem kā mūsdienu, tā arī muzeja ieroču paraugiem. Pie tā katrs gribētājs varēs ne tikai iepazīties ar vairāku veidu šaujamieročiem un saņemt adrenalīna devu, šaujot ar īstiem kaujas ieročiem, bet arī iegūt šaušanas ar dažādiem – gan īsstobra (piestoles), gan gārstobra (skkrošu bises, taktiskās karabīnes) - prasmes un iemaņas.

Lai to apgūt, jebkurā gada laikā mūsu LPSC Klubā Jūs varēsiet komfortablos un drošos apstākļos nodarboties ar praktisko šaušanu. Jūsu rīcībā ir šaušanas galērijas, kurās var veikt šaušanu kustībā, pieredzējušie instruktori, kas ir spējīgi ne tikai ieteikt un iemācīt, bet arī praksē parādīt dažādas šaušanas tehnikas, paskaidrot pārvietošanas nianses un daudz ko citu.

Priekš cilvēkiem, kuriem nav savu ieroču, pie mums darbojas ieroču un ierīču noma (ir iespēja šaut ar ieročiem, kas pieder LPSC šaušanas Klubam), un specializētais veikals.
Kā arī mūsu šaušanas Klubā darbojas Mācību centrs, kurā katrs gribētājs var iziet apmācību, lai sagatavoties eksāmenam, kas dod tiesības iegādāties ieročus (civilus, medību), kā arī mednieku, meissargu un apsargu sagatavošanas Centrs.

Pie mums katrs klients atradīs veselu virkni aktīvas atpūtas, patīkamas laika pavadīšanas siltā kompānijā, vai nopietno nodarbību ar šaušanas sportu, iespēju.


• Fakti un cipari:
• Ēkas platība 900 kv.m.;
• 2 šaušanas galērijas, garumā līdz 28 metriem;
• Šaušana ar šaujamieročiem kalibros 9×19, .22 LR, .38 Special,.357Magnum, .223Rem, .308, 12. kalibra;
• Pati lielākā mūsdienīgo šaujamieroču veidu un modeļu izvēle: CZ-75 (Čehija), Sig Sauer, Walther, H&K, Schmeisser, Colt (Vācija), Glock (Austrija), Tanfoglio, Benelli, Fabarm (Itālija), Remington, M16/AR15 DPMS (ASV), Saiga (automāta Kalašņikova analogs, АК47) un daudzi citi;
• Šaušanas zona 250 kv.m.;
• Pati lielākā šaušanas trenažieru izvēle praktiskai šaušanai;
• Veikals ar ierīcēm praktiskai šaušanai, ieročiem un pašaizsardzības speciāliem līdzekļiem;
• Apsardzes firmu un cilvēku, kas grib iegūt tiesības uz ieroču iegādi, sagatavošanas centrs.
Lūdzu, atstājiet jūsu tālruņa numuru un mēs sazināsimies ar jums prātīgā vai darba laikā.
Ja lieta neatliekamā, lūdzu zvanīt +371 25442544