Šaušanas sagatavotība

Šaušanas klubs LPSC. Šaušanas sagatavotība.
Tūkstošiem cilvēku visa pasaulē jau sen uzskata šaušanu par vienu no interesantākiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Latvijā šīs laika pavadīšanas veids pagaidām ir maz izplatīts, tāpēc mūsu šaušanas komplekss «LPSC» rada apstākļus treniņiem un sacensībām un dod iespēju visiem gribētājiem salīdzināt savu meistarību ar citiem šāvējiem komfortablos un drošos apstākļos.

Mūsu instruktori iepazīs un iemācīs jums šaušanu ar dažādiem šaujamiereočiem dzīves situācijām pietuvinātos apstākļos: stāvus, skrienot, pārnesot uguni no viena puses uz otru, no aizsega un daudz ko citu.

Tāds salīdzinoši jauns sporta veids ir nosaukts par «Praktisko šaušanu». Precizitāte, ātrums un jaudīgums – šis ir sporta praktiskās šāušnas atšķīrīgas pazīmes. Tā māca precīzi trāpīt visdāzādākos mērķos no kaujas ieroča dažādās distances tad, ja atskaite iet uz sekundes daļāmы.Protams, cilvēks, kurā prot precīzi šaut tādos sarežģitos apstākļōs pa dažādiem mērķiem, iegūst stabilas un instinktīvās prasmes, apejoties ar ieročiem, kas ir nepieciešami visiem ieroču īpašniekeim, lai stresa situācijā nezaudēt situācijas izpratni un būt pārliecinātam sevī.

Mūsu LPSC šaušanas kompleksā jūs varēsiet pašaut ar dažādiem mūsdienu ieročiem (sk. Arsenāls).
Pistoles : Austrijas Glock 17, čehu CZ-75 Shadow, TS, vācu SIG Sauer, H&K, Walther, Izraelas Jericho, Desert Eagle.

Kā arī pie mums pati plašāka Latvijā mūsdienu garstobru ieroču izvēle (skrošu bises, taktiskās karabīnes).

Pateicoties plašam un daudzveidīgam arsenālam mūsu klientiem ir iespēja iepazīties ar jebkādu mūs interesējušo ieroču tipu, tai skaitā tādu, kas aprīkots ar speciālo taktisko aprīkojumu (optiskiem/kolimatoru tēmekļiem, lāzeriem, zemstobra lukturiem).

Šaušana notiek speciāli aprīkotajās galērijās — drošās, augstās, labi apgaismotās, ar lielisku ventilācijas sistēmu.

Atkarībā no Jūsu sagatavotības līmeņa un uzstādītiem mērķiem, ums var tikt ieteikti kā treniņi grupā, tā arī individuālas nodarbības.
Lūdzu, atstājiet jūsu tālruņa numuru un mēs sazināsimies ar jums prātīgā vai darba laikā.
Ja lieta neatliekamā, lūdzu zvanīt +371 25442544