Iesācējiem - kā iemācīties šaut ar pistoli

Šaušanas Klubs LPSC. Sākuma (ievada) kurss
Šādu kursu īpatnība ir tanī, ka jebkurš gribētājs var pēc iepriekšējā pieraksta atnākt pie mums, nebūdam sava personīga ieroča īpašnieks. Visu nepieciešamo Jums piestādīs mūsu šaušanas Klubs!

Šāvēja-iesacēja sagatavošanas kurss ieteicams visiem cilvēkiem, kas grib iepazīties ar šaujamieročiem. Sākās viss ar drošības tehnikas instruktāžu, apejoties ar šaujamieročiem: pirms šaušanas sākuma, šaušanas laikā un pēc tās beigām.

Pēc īsas ievada teorijas seko iepazīšanās ar šaušanas tehniku.

lasīt
Individuālais treniņš ar instruktoru.
Individuālā mācību-treniņu nodarbība ar instruktoru paredzēta tiem šavējiem, kuri grib sasniegt maksimalo rezultātu praktiskajā šaušanā.

Šāds šaušanas treniņa veids ir ieteicams kā iesācējiem, tā arī šāvējiem ar pieredzi.

Mūsu Kluba pieredzējošie instruktori (labākie šāvēji-sportisti Baltijās valstīs) atradīs individuālo piegājienu katram šāvējam un tiks piedavāts tāds vingrinājumu komplekss, kurš vislabāk attīstīs šāvēja meistarību un palīdzēs sasniegt vēl augstākas virsotnes.

lasīt
Treniņš ar instruktoru grupā (grupas treniņš).
Mācību-treniņu nodarbības ar instruktoru grupā tiek organizētas noteiktās dienās, noteiktā laikā visiem gribētājiem, kam pieder personīgais šaujamierocis.

Treniņa garums var būt 1 – 2 stundas, atkarīgs no vairākiem faktoriem – dalībnieka daudzuma, vingrinajumu kompleksa, kā arī no šāvēju noguruma.

Šobrīd, grupas treniņi notiek pirmdienās vai otrdienās, no pl. 18-00 līdz 20-00. Precīza diena tiek noteikta pēc šāvēju velmēm.

lasīt
Patstāvīgais treniņš darba dienās līdz plkst. 15:00
Trenēties patstāvīgi tiek atļauts šāvējiem, kas ir ieguvuši ProShooter statusu.

Treniņi notiek darba dienās no plkst. 10:00 līdz 15:00.
Pārējā laikā trenēties var pēc iepriekšējas saskaņošanas ar šaušanas Kluba administrāciju.

Pieteikšanās treniņam ir obligāta.

Katrs šāvējs apņemas ievērot drošības tehnikas noteikumus un pilnībā atbild materiāli par visām iespējamām drošības tehnikas pārkapumu sekām.

lasīt
Lūdzu, atstājiet jūsu tālruņa numuru un mēs sazināsimies ar jums prātīgā vai darba laikā.
Ja lieta neatliekamā, lūdzu zvanīt +371 25442544